Mikatür Rehberi Görevini Yerine Getirmedi, Güvenliğimizin Hiçe Sayıldı!

Zahide K. |

14.08.2015 Cuma gecesi 8 yaşındaki yeğenimle katıldığım Akdeniz Ege Turunda Marmaris'te 178 kişilik 270 civarında yolcu bindirildi. Can güvenliğimiz hiçe sayıldı. Yeğenim 8 yaşındaki Buse Naz B. yüzme bilmiyordu.

Rehber F**** K. tarafından Bodrum'da tekneden denize atıldı boğulma tehlikesi geçirdi, denizden ben çıkardım. Saklıkent kanyonda rehber ve yardımcı bizimle kanyona girmedi tehlikeli olduğunu söylemedi yeğenim, ben ve Ayşe V. can güvenliği tehlike atıldı. Tur boyunca rehber görev ve sorumluluklarını yerine getirmedi, hakaret ve kötü muamele gördük. Kötü hizmet ve hakaret tatilimiz kabusa döndü. Can güvenliğimiz tehlikeye atıldı. Mikatur'u aradık konuştuk sorunlarımızı çözülmedi!

Etiketler :

Seyahat Aracı Rehber Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ağustos
  17:55

  Değerli Misafirimiz,

  Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 22/08/2015 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla.
  Mika Tur
  Müşteri İlişkileri

 • Zahide K.
  31 Ağustos
  13:06

  Hala mikaturdan bir kişi arayıp sorunumumla ilgilenmedi tatiliniz ve paranızı çöpe atın mika turla tatile çıkmaytın bu kadar berbat rezelat tatil yaşamadım paranla kepazelik yaşatıyorlar sana