Mikatur Oteldeki Temsilciler Terbiyesiz!

Ezgi T. |

Queen Elizabeth Otel'e 12:00'de giriş yaptık Mikatur amblemi olan t-shirt giyen sanıyorum adı K**** giriş işlemine yardımcı oluyordu güya. Kimliklerimizi aldı ve 2 saat lobide bekledik 1 sefer ne zaman işlemlerin biteceğini sordum 2 kez sormamda kocaman açtığı gözlerini gözüme dikip; "daha 80 müşterim var ne yapayım yani, beklersiniz normal" deyip saygısız bir şekilde tersledi beni.

Ben de hemen resepsiyondaki çalışan bir bayana söyledim odaya giriş yapmamız lazım diye tamam dedi ve 2 dk. içinde oda anahtarı elimdeydi. Bir daha asla Mikatur'dan tatil satın almam.

Etiketler :

Acenta Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Eylül
  12:34

  Değerli Misafirimiz,

  Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 03/09/2015 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla.
  Mika Tur
  Müşteri İlişkileri

 • 02 Eylül
  17:09

  Değerli Misafirimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için , musteri.iliskileri@mikatur.com e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla.
  Mika Tur
  Müşteri İlişkileri