31 Ağustos 2013

Mikatur Maillere Dönüş Yapmıyor!

Mikatur hiçbir şekilde maillerime geri dönmüyor. Mağduriyetimizi gidermediği gibi sitesinden satış yaptığı ve gerçeği yansıtmayan otelin ödemesini aldılar. 15 gündür yüzlerce mail yazmamıza rağmen hiçbir yetkili iletişime geçmiyor. Göndermiş oldukları otelden ilk gün daha otele giriş yapmadan çıkmak istedik; fakat 2 gün kesinti yapılacağını belirtiler.

Yeni otel bulmalarını istedik ,bulmadıkları gibi bizi mecburen 2 gün otelde bıraktılar. Sonra bizden 3 gün parası aldılar. Kendileri otele yönlendiriyor , otel Mikatur 'a yönlendiriyor . Karşılıklı olarak anlaşmışlar çözüm üretmiyorlar.

Cihan 242 Okunma

Cevaplar

  • Cihan 03 Eylül 2013

    Sayın yetkili yazmış olduğunuz cevaplar gerçeği yansıtmamaktadır. Sizler çözüm olarak buraya boş yazı yazıyorsunuz. Lütfen çözüm üretin ve benim ile iletişime geçin.

  • Mikatur Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Elagök, Öncelikle acentemizi tercih ettiğiniz ve görüşlerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Acentemize ve tesis yetkililerine iletmiş olduğunuz görüşleriniz üzerine yapılan inceleme sonucu, · Kurumsal yanıtımızı sizlere iletebilmek adına rezervasyonunuz içerisindeki iletişim bilgilerinden arandığınız fakat ulaşılamadığınız, · Sizlerle iletişime geçmek adına, mail ile 19.08.2013 tarihinde iletişim bilgilerinizin talep edildiği, · İletişim bilgilerinizi iletmeniz ile birlikte 19.08.2013 tarihinde sizlerle detaylı bir telefon görüşmesi gerçekleştirildiği, · Başvurunuz ile ilgili kurumsal yanıtımızın 21.08.2013 tarihindeki telefon görüşmemizde sizlere iletildiği, · Ayrıca tesis tarafından da kurumsal yanıtlarının 17.08.2013 tarihinde sizler ile paylaşıldığı, · Devam eden görüşlerinizin ilgili birimlerimizle paylaşıldığı ve kurumsal yanıtımızın geçerli olduğuna dair bilgilendirme yapılmak üzere 26.08.2013 ve 30.08.2013 tarihinde arandığınız fakat tarafınıza ulaşılamadığı tespit edilmiştir. 31.08.2013 tarihinde iletmiş olduğunuz mailinizin tekrar ilgili birimlerimiz ile paylaşıldığını ve konu hakkında 31.08.2013 tarihinde sizler ile paylaşılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön