Mikatur İptal İşleminde Ödeme Sıkıntısı!

Emel Ü. |

Mikatur' dan Temmuz ayında bir otel rezervasyonu yaptırdım; ancak güzel bi otel olmadığını öğrenince, sigortada yaptırmış olduğum için , iptal ettirmek istedim . Tur şirketinde çalışan kişi hiçbir bilgi vermeden işlemi iptal etti. Ödemeyi yaparken 2 ay erteleme vardı ve iptal ederken de 2 ay ertelemeyle iptal edilmiş.

Ağustos ayında iptal yapıldığı için , ekimde iptal taksitleri başlıyor , yani iptal ettiğim tatilin 309 TL 'lik taksitini . Eylül ayında ödemek zorunda bırakılıyorum ki , bu borç henüz ekstreye yansımadı . Bende bankacıyım , normal iptal yapabileceklerini söylememe rağmen , olmuyor diye kestirip attılar . Derhal bu durumun düzeltilmesini istiyorum. Yetkililerden yoksa , her merci de hakkımı arayacağım.

Etiketler :

İptal Ücret İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ağustos
  11:08

  Değerli Misafirimiz,

  Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 28.08.2013 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmemizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla

 • Emel Ü.
  26 Ağustos
  20:50

  İlgilenmek diye bir durum kesinlikle yok şikayet yazdığım için arandım düzeltilmesi için uğraşacağız deyip kapattılar telefonu bir daha ne bilgi verildi ne düzelen bir durum var bir daha asla bu firmayla işim olmaz kimsenin olmasını da tavsiye etmem