Mikatur İptal Edilen Turun Ücretinin İadesini Yapmıyor.

Merve M. |

Mikatur Seyahat Acentesi 24.08.2014 tarihinde Karadeniz Rüyası ve Batum turu tur tarihi olan 24.08.2014 tarihinden 10 gün öncesinden ayak bileğimden geçirdiğim kaza sebebiyle tura
katılamayacağımı bildirdiğim halde görüştüğüm operatör E** Hanım yatırdığım tur ücretinin iade edileceğini ve turun iptal edileceğini bildirip bana geri dönüş yapılacağını bildirdiği halde dönüş yapmamış olup ve turu iptal etmemiştir.

Tur şirketini aradığımda görüşmelerin kayıt edilmediği söylenmiştir. Geçirdiğim rahatsızlığın sağlık raporu 25.08.2014 tarihinde fax yoluyla kendilerine gönderilmiştir. Operatör ses kayıtlarının dilenerek ödemiş olduğumuz 280 TL iadesini yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Müşteri Tur İptal Acenta Personel Davranışı İptal Ücret İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve M.
  16 Eylül
  18:34

  ilk tur ipatali için aramamızda yetkili diye bağlanılan Ela Hanımla yapılan kurumsal görüşmenin dikkate alınmaması ve bizi bu çözüm yolundaki meğduriyete karşılık memnun olmayan müterinizi yeni turlara davet etmek doğru bir çözüm yolu değildir.

 • 16 Eylül
  09:41

  Değerli Misafirimiz,

  Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 27.08.2014 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmemizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla.