13 Eylül 2014

Mikatur İptal Edilen Turun Ücretinin İadesini Yapmıyor.

Mikatur Seyahat Acentesi 24.08.2014 tarihinde Karadeniz Rüyası ve Batum turu tur tarihi olan 24.08.2014 tarihinden 10 gün öncesinden ayak bileğimden geçirdiğim kaza sebebiyle tura
katılamayacağımı bildirdiğim halde görüştüğüm operatör E** Hanım yatırdığım tur ücretinin iade edileceğini ve turun iptal edileceğini bildirip bana geri dönüş yapılacağını bildirdiği halde dönüş yapmamış olup ve turu iptal etmemiştir.

Tur şirketini aradığımda görüşmelerin kayıt edilmediği söylenmiştir. Geçirdiğim rahatsızlığın sağlık raporu 25.08.2014 tarihinde fax yoluyla kendilerine gönderilmiştir. Operatör ses kayıtlarının dilenerek ödemiş olduğumuz 280 TL iadesini yapılmasını istiyorum.

Merve 1.850 Okunma

Cevaplar

  • Merve 16 Eylül 2014

    ilk tur ipatali için aramamızda yetkili diye bağlanılan Ela Hanımla yapılan kurumsal görüşmenin dikkate alınmaması ve bizi bu çözüm yolundaki meğduriyete karşılık memnun olmayan müterinizi yeni turlara davet etmek doğru bir çözüm yolu değildir.

  • Mikatur Temsilcisi16 Eylül 2014

    Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 27.08.2014 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmemizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön