Mikatur İlgisiz Satıcı!

Ersin G. |

Mikatur aracılığı ile Black bird termal otele rezervasyon yaptırdım ve pişman oldum. Otelin en kötü odasını verdiler ve bütün gün havalandırma sesi çekmek zorundayım. Şu an oteldeyim mika turu aradım fakat müşteri temsilcisi de ilgilenmedi. Daha kaliteli tur şirketlerini tercih edeceğim.

Etiketler :

Konfor Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersin G.
  26 Şubat
  13:54

  Şikayetvar.com sitesinin kalitesinin tartışılmaz olduğunu bir kez daha anladım şu ana kadar bu şikayeti 945 kişi okumuş insanlara tercihleri konusunda mükemmel derecede yardımcı olacaktır...

  Ayrıca kurumsal yanıt verdik diyorlar kurumsallık sizde ne gezer çözüm için içimi rahatlatacak bir hoşgörü göremedim... .

 • 02 Aralık
  15:17

  Değerli Misafirimiz,

  Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 02/12/2015 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla.
  Mika Tur
  Müşteri İlişkileri

 • 01 Aralık
  10:29

  Değerli Misafirimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için , musteri.iliskileri@mikatur.com e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla.
  Mika Tur
  Müşteri İlişkileri