Mikatur İlgi Alaka Sıfır.

Cansu D. |

Balayı için 30 Ocak çıkışlı Bangkok Phuket turu satın aldık. Fakat tur satın aldığımıza dair bir belge verilmediği için (ki biz havalimanında tur şirketini arayıp söylememize rağmen) gittiğimiz otelde girişte sıkıntı yaşadık. Elimizde sadece mail görüntüleri vardı. Ayrıca gelen mail de Hilton yazmasına rağmen yer kalmadığı söylenerek Serenity diye bir otelde konakladık. Otelimiz her yere çok uzaktı ve sürekli taksi ve motorla seyahat etmek zorunda kaldık. Havalimanından itibaren bizimle olması gereken rehberi tur boyunca sadece 1 kere gördük. Biz hiç memnun kalmadık ilgi alaka sıfır.

Etiketler :

Konaklama Yiyecek İçecek

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Şubat
  13:31

  Değerli Misafirimiz,

  Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 13.02.2016 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla.
  Mika Tur
  Müşteri İlişkileri

 • 13 Şubat
  11:00

  Değerli Misafirimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için , musteri.iliskileri@mikatur.com e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla.
  Mika Tur
  Müşteri İlişkileri