Mikatur Dolu Olan Otele Rezervasyon Aldılar!

Fethi Murat P. |

23/09/2015 - 27/09/2015 tarih aralığında Antalya/Side Çolaklı mevkisinde bulunan Diamond Elite Hotel & SPA adlı otele rezervasyon gerçekleştirdim. Tarafıma rezervasyon onay maili geldi ve rezervasyonumu onayladım. Buraya herhangi bir sıkıntı yok. Bu sabah Mikatur'dan aradılar ve rezervasyon yaptığım otelin o tarihler arasında dolu olduğunu söylediler. Madem otel o tarihler arasında dolu ben nasıl sistemden o otele rezervasyon yaptırıp ödemesini gerçekleştirdim. Yola çıkmama 2 gün kala bu şekilde bir durumla karşılaşmak epeyce can sıkıcı.

Etiketler :

Rezervasyon İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fethi Murat P.
  29 Eylül
  12:30

  Kurumsal yanıt derken? Bu tür bir hata, ne cevap verirseniz verin, ne yaparsanız yapın müşteri gözünde itibar kaybetmenize fazlasıyla yeterlidir. Ayrıca bu durumla ilgili sizinle görüştüğümde sistemde birden fazla kişi aynı oteli satın almaya çalıştığı zaman bu şekilde hatalar olabildiği söylendi. Birincisi eğer ki bu şekilde hizmet veren bir kuruluş iseniz o sisteminizde kesinlikle böyle bir hata olmaması gerekir yazılımsal olarak. İkincisi hadi diyelim ki böyle bir sorun var ve bu sorunun farkındasınız niye düzeltilmiyor? Burada şirinlik yapmanıza gerek yok. Hatayı düzeltin itibar kaybetmeyin ya da siz bilirsiniz kaybedin beni alakadar etmez orası siz düşünün.

 • 29 Eylül
  12:20

  Değerli Misafirimiz,

  Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 26.09.2015 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla.
  Mika Tur
  Müşteri İlişkileri

 • 28 Eylül
  17:06

  Değerli Misafirimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Saygılarımızla.
  Mika Tur
  Müşteri İlişkileri