03 Ağustos 2015

Mikatur Bizi Gece Sokakta Bıraktı!

02.08.15 saat 01:15 te bizi Kocaeli'den alacak İstanbul hareketli Karadeniz Rüzgarı Batum turu satın aldık. Sizi rehberimiz 3 gün kala arayacaklar dediler kimse aramadı hadi aramadı 2 gün kala aldığım İzmit büroya gittim efendim gideceğiniz gün ararlar sabah 9 da dediler tür iptal değil dimi dedim üstüne basarak hayır kesinlikle iptal olmaz dediler. O günde aramadılar. En son ogün 16:00 da aradım size döneceğiz dediler daha sonra dönen yok tabi. En son aradığımda artık rehber aramıyor temsilcisi ve satın aldığımı personel. Dediler 00:30 da bekleyin siz halkevinden sizi alacaklar. Gece eşimle iki buçuk saat bekledik en sonunda temsilciyi aradık tur iptal demezmi hala şoktayız.

Adem 193 Okunma

Cevaplar

  • Adem09 Eylül 2015

    Hep işinize geldiği gibi davranıyorsunuz ve yalan söylüyorsunuz bir daha mika turla işim olmaz teşekkür ederim. Çok ilgilisiniz.

  • Mikatur Temsilcisi09 Eylül 2015

    Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 08.09.2015 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Mika Tur Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön