Mikatur Bizi Gece Sokakta Bıraktı!

Adem T. |

02.08.15 saat 01:15 te bizi Kocaeli'den alacak İstanbul hareketli Karadeniz Rüzgarı Batum turu satın aldık. Sizi rehberimiz 3 gün kala arayacaklar dediler kimse aramadı hadi aramadı 2 gün kala aldığım İzmit büroya gittim efendim gideceğiniz gün ararlar sabah 9 da dediler tür iptal değil dimi dedim üstüne basarak hayır kesinlikle iptal olmaz dediler. O günde aramadılar. En son ogün 16:00 da aradım size döneceğiz dediler daha sonra dönen yok tabi. En son aradığımda artık rehber aramıyor temsilcisi ve satın aldığımı personel. Dediler 00:30 da bekleyin siz halkevinden sizi alacaklar. Gece eşimle iki buçuk saat bekledik en sonunda temsilciyi aradık tur iptal demezmi hala şoktayız.

Etiketler :

Gezi Mekanları Rezervasyon İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem T.
  09 Eylül
  10:57

  Hep işinize geldiği gibi davranıyorsunuz ve yalan söylüyorsunuz bir daha mika turla işim olmaz teşekkür ederim. Çok ilgilisiniz.

 • 09 Eylül
  10:45

  Değerli Misafirimiz,

  Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 08.09.2015 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla.
  Mika Tur
  Müşteri İlişkileri