Mikatur Bir Daha Mikaturmu Asla!

Metin Ç. |

Telefonla Mikatur aradık. Marmaris de bizi streslerimizi atacağımız bir otel tavsiye eder misiniz dedim. Operatör kesinlikle o otelden avanta aldığını inanıyorum Anerissa oteli öyle övdiki inandık. Ve hayallerini kurduğumuz tadil başladı. Gece saat 22'da Yenibosna dan otobüslere bindik ertesi gün saat 13:45 de otele vardık yani 15 saat 45 dakika bu tadilin zehir olacağının işaretiydi maalesef. Otel ise tam bir fiyasko sizi iyi bir oda ayırdım dedi odaya girdik eşim ile yan yana geçemiyoruz ufacık bir oda yerler çöp temizlik bile yapılmamış çarşaflar ruj lekeli eşyaları yerleştirecek dolap çekmece yok. Dönüşte İzmir de tam 3 saat yolcu transferi için bekledik. Sizce bir daha Mikatur mu?

Etiketler :

Acenta Personel Davranışı Fiyat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ekim
  12:30

  Değerli Misafirimiz,

  Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 25.07.2015 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla.
  Mika Tur
  Müşteri İlişkileri

 • Metin Ç.
  26 Ağustos
  16:56

  Sizlerden hiçbir özür ve arama almayınca burada bu şikayetimi ifade etmek zorunda hisettim kendimi sonucta size bir ödeme yaptım ve karşılığı fiyasko davranışınız böyle olmamalıydı. Bazen bir özür bile insanları tatmin edebilir.

 • 25 Ağustos
  10:21

  Değerli Misafirimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için , musteri.iliskileri@mikatur.com e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla.
  Mika Tur
  Müşteri İlişkileri