Mikatur Beğenmediğimiz Otelin İptalini Kabul Etmedi.

Sibel E. |

Paradise Apple Otel'de 2 aile 3 gece rezervasyon yaptık ve otele gittik otele girer girmez resepsiyondaki kişinin garip tavrı, bahçedeki iguanadan tutunda, lağım kokan yemek salonuna kadar her şey kötü. Böyle bir yerde konaklamak bir yana, orada olmak bile kabustu. Bizde odaları bile görmeden rez. iptal ederek otelden ayrıldık.

Sonra Mikatur ile defalarca konuşmamıza rağmen ilk gece ücretini ödemeyeceklerini, kalan günler için ücret iadesi yapabileceklerini belirttiler. Sattıkları hizmetin ayıplı bir hizmet olduğunu ve bu hizmeti almak istemediğimizi belirttiğimizde sözleşmeden cayma hakkımızın rezervasyon tarihinden itibaren 1 hafta olduğu belirtilerek talebimiz reddedilmiştir. Mikatur tam bir hayal kırıklığıdır.

Etiketler :

Konaklama Yiyecek İçecek Konfor Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sibel E.
  02 Ağustos
  16:48

  Kurumsal yanıtlarınız sizin EMPATİ'den ve müşteri memnuniyetinden ne kadar uzak olduğunuzun göstergesidir. 2 aileyi berbat bir otele yönlendirmek ve iptal sözkonusu olunca ne koparsak kar'dır mantığı ile çalışmak size çok yakışıyor..

 • 01 Ağustos
  21:05

  Değerli Misafirimiz,

  Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 30.07.2014 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmemizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla