Mikatur 08.10.2016 - 12.10.2016 Dubai Seyahati.

Serhat D. |

08.10.2016/12.10.2016 tarihleri arasında katılmış olduğum Dubai seyahatimiz de 2 kişi olarak tur organizasyonu yapıp, bu durumdan bizleri haberdar etmediler. (telefon edip bizim sormamız gerekiyormuş) gitmeden önce satın almış olduğum tüm ekstra gezilerin yeterli kişi sayısı olmadığı için yapılamayacağını, uçaktan indiğimizde bizi karşılayan rehber anlattı ve tüm ekstralardan ekstra ücret talep etti.

Telefon ile tur şirketi ile görüştüğümüzde sözleşmede bunların belirtildiğini ve organizasyonun tamamlandığını belirtti. Organizasyon uçak bileti karşılama ve otele yerleştirme şeklindeymiş. Eşim ile birlikte dil bilmiyoruz, bu durum ciddi bir mağduriyet oluşturdu ve bu durum ile kimse ilgilenmedi. Döndüğümüzde sözleşmede uçak otel ve rehberlik hizmeti diye ödediğimiz bir ücret olduğunu okudum ve rehberlik hizmetinden faydalanamadım. Bu firma ile hiçbir tura katılmayı düşünmüyorum.

Etiketler :

Ek Ödemeler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  12:04

  Değerli Misafirimiz ,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz görüşlerinize istinaden sizlere, belirtmiş olduğunuz irtibat numarasından ulaşamamaktayız. Sizlere ulaşabileceğimiz numaranızı bizlerle paylaşmanızı veya 0 216 531 14 60 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla.
  Tatilbudur.Com
  Müşteri İlişkileri

 • 18 Ekim
  12:46

  Değerli Misafirimiz,

  İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Öneri ve Talepleriniz için , musteri.iliskileri@tatilbudur.com e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla.
  Tatilbudur.Com
  Müşteri İlişkileri