25 Eylül 2014
Yorum Yap
#2713205

Segment Bilgisayar Tuşlar Bozuk Diye Gönderdim Batarya Kapağını Kırıp Gönderdiler

Mikado md610fm adlı ürünün tuşlarında oluşan arıza sebebiyle firmayı aradım garanti belgesi ile arızanın ne olduğunun yazılı olduğu kağıdı ile paketleyip karşı taraf ödemeli olarak gönderin dediler. Dediklerine uygun şekilde gönderdim.


Gönderdiğim ürün geri bana geldiğinde batarya kapağının kırıldığını fark ettim üstelik tuşlardaki arızada giderilmemiş. Tuşlar bozuk diye gönderdim batarya kapağı kırık bir şekilde geliyor ürün. Üstelik oluşturulan teknik servis arıza formunda da hata yok diye yazılmış. Marka imajı hiç düşünülmüyor böyle yapılarak. Müşteriye böyle davranıldığı şekilde kaybeden firma olur.

Mehmet 2.255 Okunma

Cevaplar

  • Mikado Temsilcisi25 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz; Ürün ile ilgili yaptığımız araştırmalarda ürürün tarafımıza 25/08/2014 tarihinde gelip, 28/08/2014 tarihinde tarafınıza gönderilmiştir. Yapılan kontroller sonucu arızaya rastlanmamıştır. Konu ile alakalı sizinle iletişime geçilmek istenmiş fakat iletişim bilgileriniz olmadığından tekrar bilgi edinme imkanı olmadığı tespit edilip, ürünün tarafınıza teslimatı sağlanmıştır. Sizin de tarafımıza 28 gün sonra ulaşmanız sürecin uzamasına sebep olmuştur. Teknik servisimizden çıkan ürünlerin kesinlikle fiziksel konrolleri yapılmaktadır. Tarafınıza ürün ulaştığında pil kapağının kırık olması kargo taşıma esnasında oluşması kuvvetli bir ihtimaldir. Bu sorun için ürünün ulaşımını sağlayan tüm birim ve firmalar adına sizden özür dileriz. Ürünün tekrar servise gönderimi için teknik destek ekibimiz sizinle iletişime geçeceklerdir. Konu ile alakalı olarak sorunun giderilesi adına hızla çözüm bulunacaktır. Bilgilerinize sunarız. İyi günler dileriz... Segment Bilgisayar

Ziyaretçi Yorumları