23 Eylül 2016

Migros'un SMS Ücreti Karşılığı Dağıttığı Çekler Geçersiz!

Telekom ile Migros'un düzenlemiş olduğu kampanyadan 100 TL üstü alışverişte geçerli 25 TL çek için hattımdan SMS gönderdim ve bunun karşılığında 0.65 kuruş ücret kesildi gelen SMS'te kodun 5 Ekim'e kadar geçerli olduğu yazıyordu. Kodu denediğimde kodun geçersiz olduğunu gördüm. Ürünün bedelini ödedim gelen SMS'te 5 Ekim'e kadar kullanabileceğim yazılıydı. Reklam denetim kurumuna ve gerekli yerlere şikayetimi yapacağım. Yaptığınız etik değil kampanya süresinden önce bitiriyorsunuz ve ücret ödediğimiz kodlar kullanılmıyor ben ürün ve hizmet almadan cebimden çıkan ücretin hesabını kime soracağım yaptığınız etik değil yakışmadı.

Serdar S. 153 Okunma

Cevaplar

  • Serdar S.30 Eylül 2016

    Migros. Kullanıcısını üzdü. Beni arayan yetkili ise çözüm üretmek yerine bahane üretmekle yetindi Hem haksız hem de gereksiz konuştu, çözüm odaklı müşteri memnuniyeti düşünmeyen eleman Uzun süre Migros la alışverişim olmaz artık Semt marketleri yeter

  • Migros Müşteri Temsilcisi23 Eylül 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön