01 Eylül 2016

Migros'ta Kartı Olmayana Mağduriyet!

08.31.2016 günü Ankara Ankamol Migros'tan alışveriş yaptım. Şampuan, jöle ve deterjan aldım. Ürünlerin rafların altında fiyatları yazıyordu Sebamed şampuan 40 TL yazan silinmiş 32 TL yazılmış Loreal jöle 19 TL silinmiş 13 TL yazılmış. Başka hiçbir açıklama yoktu. Ürünleri aldım kasadan geçtim fişe baktığımda şampuan 40 TL jöle 19 TL geçilmiş. Kasiyere sorduğumda neden üzeri silinmiş fiyattan geçtiniz asıl indirimli fiyatını geçmediniz diye önce bir açıklama yapmadı sonra Migros clup kartınız yok ondan bu fiyatlar size dedi. Kart olmasa bile bu kadar fark etmez fiyatta ayrıca üzeri silinmiş orada yazmıyor öyle bir şey yoksa almazdım dedim. Yapacağımız bir şey yok dediler. İki üründe 14 TL fazla ödersiniz. Mantıkları kartı olmayan gelmesin yoksa mağdur ederiz anlamına geliyor. Aldığım ürünler dışarıda çok daha ucuz baktım.

İskender 510 Okunma

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi02 Eylül 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz.Tarafımıza ilettiğiniz konu hakkında bir yetkilimizin size geri dönüş yapabilmesi için bir telefon numaranızı bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Vermiş olduğunuz iletişim bilgisinden tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş Kurumsal İletişim

  • Migros Temsilcisi01 Eylül 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön