04 Haziran 2014

Migros'ta Artık Etler Sinir Dolu.

Tüm samimiyetimle söylemekteyim ki, yediğim en yumuşak etleri Migros'tan alıyordum.Tüm arkadaşlarımıza önerdik. Fakat ne yazık ki Mersin Soli Migros ve Mersin Hürriyet Mahallesi'ndeki Migros'lardan almış olduğumuz etlerin içi sinir dolu ve ne yazık ki taş gibi çıkmıştır. İade için Soli Migros'a gittiğimizde tam 2,5 kg'lık etin sadece iki dilimi pişmiş olduğundan kalan çiğ etleri tartarak yalnızca farkını iade olarak kabul etti.

23 TL'miz yandı. Kasabınızın da bir süre eti övmesini dinlemek zorunda kaldık. Sanki bizler o etleri iade etmek için almışız gibi bize akıl verip durdu. Et kalitenizin neden bozulduğunu merak etmekteyiz? Ne yazık ki bir daha Migros'tan et almayacağız.

Alihan 772 Okunma

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi13 Şubat 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. Şikayetvar sitesine üyeliğimiz 2016 yılı itibari ile başlamıştır. Bu tarihten önce Şikayetvar sitesine iletmiş olduğunuz konu çözümlenmemiş ise bizimle aşağıdaki kanallarımızdan iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, www.migroskurumsal.com.tr 4441044 Migros Müşteri Hizmetleri Hattı Migros Ticaret A.Ş.

  • Alihan 11 Haziran 2014

    Keisnlikle Migroslardan alışverişi kesin. Ben kestim...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön