25 Mart
#11762023

Migros'un Sattığı Kasap Köfte Bozuk Çıktı!

Migros yaptığına bakar mısınız aldığım ürünün SKT'ne bakmadan aldık güvenilir bir marka ya Migros bizi kandırdı SKT'yi saklamış kağıt koyarak dalgınlığımıza geldi aldık karnımız açtı. Son kullanma tarihi 03.25.2019 ben bu ürünü 03.2019'da aldım resmen bizim sağlığımızla oynuyorlar Migros'tan bunu beklemezdim.


Bu ürünü alırken et reyonundaki personele eşimle sorduk dedim ki bu ürüne güvenebiliriz değil mi bir sıkıntı çıkmaz değil mi sonuçta kapalı ürün dedik oradaki çalışan personelin söylediği şu kelime alabilirsiniz beyefendi bu ürünü ben alıp evime de götürüyorum aileme de götürüyorum hiçbir sıkıntı yok dedi. Açtık kötü kokuyor yazık size Migros kapalı ürün almam bir daha sizden.

Sinan Sinan 994 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sinan27 Mart

    Torium AVM de ki 5m Migros daki müdür yard ile bugün, konuştuk beni arayıp bu durumiçin üzgün olduğunu söyledi ve çok nazik bir şekilde benden özür diledi bende bu şekilde öyle bir hata olmayacağını temenni ettim İnşallah bir daha böyle bir şey olmaz çok üzücü bir olay biz yediğimiz yiyecekler zehirlenebilir dik eşim ve ben sonuçta son kullanma tarihi bir gün kalmış kağıt üzerinde kapalı diye göremedim Allah'tan yemedik neyse bir daha böyle bir şey olmayacağını söylediler dikkat edeceklerini söylediler �nşallah bir daha böyle şeyle karşılaşmam ben sonuçta Migros'dan sürekli alışveriş yapan bir insan

  • Migros Temsilcisi26 Mart

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler