sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Migros'un Kalitesiz Mağazalardan Farkı Kalmadı!

Taha Taha20 Haziran 21:33

Kartal Anatolium AVM Migros şubesinden şikayetçiyim. 20/06/2020 17:04 tarihinde 0116 fiş numarasıyla alışverişimi gerçekleştirdim ancak etiket üzerinde Migros karta Özel indirimle 10 TL 25 kuruş olan Molped Pure & Soft ürünü bana indirimsiz fiyatı olan 13 lira 95 kuruşa sattılar. Durumu fark ettiğim anda itiraz ettim ve paramın iade edilmesi talebinde bulundum.

O an beni rezil ettiler. Ellerimde poşetler ile bekleyin kontrol edeceğiz dediler. Kasiyer N*** isimli şahıs, C**** diye hitap ettiği kişiyi çağırarak fiyat kontrolü yapması gerektiğini söyledi. Buraya kadar her şey normal ancak C***  isimli şahısın geciktirici ve umursamaz tavırları çileden çıkarıcı. Üstüne üstlük haklı olduğumuz anlaşılıyor ve kasiyer n***  3 TL lik para üstünü almaya gittiğinizde, yine ilgisiz bir tavırla şu fişe isim soy isim tel numara yaz ve bana ver diye emir veriyor. Yazmak zorunda olmadığımı, bu benim hatam değil deyince de tersliyor, hesabımda eksik çıkar yazıyorsanız yazın diye tersliyor. Bu sırada yan kasaya yaka kartında düzgün yazan bir şahıs geçip  bağırıyor, ve diyor ki kredi kartı ödemesi yapacaklar buraya gelebilir. Hiçbir sorun yokmuş gibi görünebilir ancak bu tamamen beni rahatsız etmek için yapılmış bir hareket. Kamera kayıtlarına bakar ise yetkililer konunun ne olduğunu anlarlar. 

Böyle bir şey yaşattığı için Migros'tan nefret eder hale geldim. Bu bir değil iki değil saçma sapan insanları ise alıyorlar ve bizi yani müşterilerini rezil ediyorlar. Kalitesiz mağazalardan fark kalmadı. Daha doğru fiyat fişini yazamayan çalışanlarınız var. Bu olayı tüm çevreme anlatacağım ve Migros'la tüm bağlarını koparmalarını sağlayacağım. Diğer sosyal medya hesaplarımda da bu konu için uzun makaleler yazıp Migros'un bu alakasızlığından bahsedeceğim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Migros Logo Migros 23 Haziran 17:12

Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler