12 Haziran
#12099511

Migros'un Kalitesiz Kurumsallık ve Çağrı Merkezi Hizmeti Anlayışı!

Yaklaşık 2 hafta önce Migros'un bir aracı hayatımı tehlikeye düşürecek kadar araç kullanıyordu. Sağdan şerit olmayan yerden sollama mı dersiniz hız mı dersiniz ne ararsanız vardı. Doğal olarak kurumsal bir firma olduğunu düşündüğüm için Migros'u aradım. İlk görüştüğüm müşteri temsilcisi aracın kendilerine ait olduğunu ve gerekli incelemenin yapılarak tarafıma bilgi verileceğini aktardı. 2-3 gün sonra başka bir müşteri temsilcisi arayarak aracın kendilerine ait olmadığını iletti (inanırsanız). Israrla eski kaydın görüşmesini talep ettiğimi ve kaydın kapanmamasını istediğimi ilettim. Sonrasında tarafıma 2-3 gün geri dönüş sağlanmadı. Sonrasında kendim bilgi aramak için aradığımda görüştüğüm müşteri temsilcisi ters ters yüksek sesle ve vurgu yaparak konuştu. Yetkilisiyle görüşmek isteğimi ilettiğimde yetkilisinin ofis dışında olduğunda ve başka kimsenin olmadığını iletti. Numaramı yetkilisiyle paylaşacağını ve geri arama yaptıracağını iletti tabi ki istemedim. Ertesi gün tekrar bir müşteri temsilcisi arayarak aracın onların olduğunu iletti.


Sonuca gelecek olursam; kimse hayatını tehlikeye sokan bir kişi için bu kadar uğraşmamalı. Kurumların biraz daha bu konularda hassasiyetinin olması gerekiyor. Sırf bu yüzden asla ve asla bir daha Migros'tan alışveriş yapmayacağımı (İster onlar için önemli olsun ister olmasın) etrafımda yer alan kimseye de buradan alışveriş yaptırmayacağımı iletmek isterim. Farkında olan kişilerinde tepkisini belli etmesini rica ederim. Ha ayrıca bütün ses kayıtları ve araç görüntüsüyle gereken yerlere bildirimimde bulunacağım. Kimse kimseye sesini yükseltemez...

Esra Esra 367 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi12 Haziran

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları