17 Mart
#11725241

Migros'tan Money Puanlarım Yüklenmedi!

Migros clup kartla diyor ya şu kadar alışverişe yani 8 TL'lik bisküvi kek alımına 3 Money diye, iki defa yaptım ayrıca 37 TL'lik çay kahve alımına 5 Money dedi onu da aldım sonuç Moneyler yüklenmedi. Sorduğumda çalışanımızı şikayet et 3 - 5 lira için canını yakalım dediler ben sadece vatandaş Migros'u tanısın diye buraya yazdım çalışanı 3-5 lira için şikayet etmem daha önce de aynı sorunu Migros'ta yaşadım. Güvenmiyorum insanları kandırıyor Migros.

Osman Osman 600 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Osman17 Nisan

  Sayın Migros yetkilileri duyarsızlıgınızı alkışlıyorum

 • Osman09 Nisan

  Ayrıntı önceki mesajda var

 • Osman09 Nisan

  Şubat ayı içerisinde Migros'tan yaptığım alışverişlerde vaat ettikleri moneyler eksik olarak yüklendi telefonla aradığımda telesekreter hikaye anlatıyor canlı birine ulaşmak mümkün değil vatandaşlara uyarı olsun Migros Money diyor sonra vermiyor daha önce de yaşadım moneyler yüklenmedi bu defada 11 TL lik moneyin üzerine yattılar daha öncekini hatırlamıyorum.

 • Migros Temsilcisi18 Mart

  Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz.Tarafımıza ilettiğiniz konu hakkında bir yetkilimizin size geri dönüş yapabilmesi için bir telefon numaranızı bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Vermiş olduğunuz iletişim bilgisinden tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş Kurumsal İletişim

 • Migros Temsilcisi17 Mart

  Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları