05 Mayıs
#11929077

Migros'ta Ürünlerde Fiyat Etiketi Yok!

05/06/2019 saat:19:55'te Mehmetçik Bulvarı üzerinde Üçkuyular Migros'tan yaptığım alışverişte aldığım ketçap ve mayonezin fiyatının farklı olduğunu fark ettim. Tekrar içeri girip kontrol ettim. Farklı olduğunu kasadaki çalışana söyledim. Kasadaki çalışan mağaza sorumlusu B*** hanımmış. Baktı hayır o ürünün fiyatı o değil dilerseniz başka kampanyalı ürün alın dedi.


Ben de o ürünün fiyat etiketini sordum yok dedi. Sizinle görüntüsünü paylaşıyorum. Reyonda etiketsiz ürün olur mu? Tüketici Hakları'na aykırı değil mi? Mağaza sorumlusu B*** hanımın cevabı bu mu olacaktı? Migros evimin dibi ve sürekli aynı mağazadan alışveriş yaparım. Bir ürünün fiyatı kasaya gelince farklı çıkmamalı tutumdan şikayetçiyim.

İsmail İsmail 181 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • İsmail09 Mayıs

    Aynı gün yaptığım alışveriş fiyat etiketi farklı tahsil edilen tutar farklı. Migros arama nezaketini bile göstermedi

  • Migros Temsilcisi08 Mayıs

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları