23 Eylül 2013 #2026599

Migros'ta Poşet Bulamadım!

Jet kasadan 4 numara prima pampers bebek bezi satın aldım. Kasadaki görevli poşet kalmadığını, danışmadan alabileceğimi söyledi. Danışmaya gittim danışmadaki bayan poşet kalmadığını ve gayet rahat bir şekilde "kusura bakmayın"cevabını çok rahat bir şekilde verebildi. Kendisine koskoca Migros'un poşeti yok mu şimdi dediğimde; "evet yok" kusura bakmayın cevabını tekrar aldım.


Gerçekten Migros'a yakışmayan bir hareket bu. Kendimi sokak arasında adı duyulmamış bir markette alışveriş yapıyormuş gibi hissettim. Gerçi sokak arasındaki marketlerden de alışveriş yapıyorum ama Migros danışmadaki bayan kadar ters bir bayan ile karşılaşmıyoruz. Ayıp koskoca Migros'a.

Erdinç 162 Okunma

Cevaplar

  • Erdinç26 Eylül 2013

    Bir yetkili aradı ancak tahmin ettiğim gibi firmayı korumak dışında başka bir tavır sergilemedi, Sonuç olarak koskoca Migros bana bir poşet vermedi ve bu durumdan hiç te rahatsız olmadıkları gerçeğini öğrenmiş oldum

  • Migros Temsilcisi23 Eylül 2013

    İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Bize, 4441044 nolu çağrı merkezi numaramızdan ya da www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön