14 Mayıs
#11969554

Migros'ta Money Puanlar Bir Türlü Yatırılmıyor!

Migros sanal marketten, 6 Mayıs'ta teslim aldığım siparişlerim için Money kazanımı eksik yatırıldı. Kayıt oluşturdum. İncelediler ve "haklısınız eksik yatmış kaydınızı aldım, en geç 2 gün içinde yatırılacak" dendi. Devamında, 2 gün içinde yatırılacak şeklinde SMS de aldım. Ne var ki yine değişiklik olmadı 3 gün daha geçti, Money'ler yatmayınca tekrar kayıt oluşturdum. Yine 2 gün dendi. Ancak 10 gün geçmesine rağmen yatan Money olmadı. Acilen gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Cihad Cihad 479 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Cihad30 Mayıs

  Telefon numaramı açıkça paylaştım. Bir hafta daha geçti. Halen bekliyorum. Henüz benimle herhangi bir şekilde iletişime geçilmedi. Lütfen yardımcı olunuz

 • Cihad24 Mayıs

  Geçen süreye rağmen, halen çözüm beklemekteyim. Telefon numaram 5323113660 tır.

 • Migros Temsilcisi19 Mayıs

  Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz.Tarafımıza ilettiğiniz konu hakkında bir yetkilimizin size geri dönüş yapabilmesi için bir telefon numaranızı bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Vermiş olduğunuz iletişim bilgisinden tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş Kurumsal İletişim

 • Cihad15 Mayıs

  Lütfen sadece standart klişe cevap yazmayınız. Mağduriyetim devam ediyor. Firmanız benimle herhangi bir şekilde iletişim sağlamadı.

 • Cihad15 Mayıs

  Lütfen sadece standart klişe cevap yazmayınız. Mağduriyetim devam ediyor. Firmanız benimle herhangi bir şekilde iletişim sağlamadı.

 • Migros Temsilcisi14 Mayıs

  Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları