08 Haziran
#12082440

Migros'ta Çürük Meyve-Sebze Reyonu!

Sancaktepe Rings AVM içinde bulunan Migros meyve sebze reyonunda hiçbir zaman taze ürünler bulunmuyor. İnanılmaz kötü alınacak gibi değil. Her gelişimde hiçbir şey alamıyorum. Migros markasına yakışır ürünler konulmuyor.


Ürünlerin değişme zamanına denk geldiğimi düşünmek isterdim ama sürekli olarak çürüşmüş ve kötü durumda olan ürünler ile karşılaşıyorum. Aynı zamanda raflarda tarihi geçmiş ürünler var. Bugün kasar alırken Migros marka kasar içerisinde küf vardı. Suresi gecen indirimli ürünlerin etiketleri değiştirilmemiş (normal fiyatına dönmesi gerekirken etiket indirimli kalmış) ürünleri aldıktan sonra indirim düşmeyince fişte fark ettik.


Atasehir Migros'ta yıllardır bu hiç böyle sorunlar yaşamadım. Çevresinde çok sayıda site olan Migros'un böyle ürünler koyması itibarini zedelemektedir. Bölgeye göre mi muamele yapılıyor?

Eymen Eymen 394 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi08 Haziran

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları