06 Eylül 2013 #1997097

Migros Yağ Tenekesinin İçi Paslı Çıktı!

5 LT tenekede olan Komili Ege Sızma Zeytinyağı'nın tüketiminde sonuna geldiğimde dibinde bir bardak kala bardağa aldım ve içinde siyah partüküllerin olduğunu gördüm. İlk düşündüğüm siyah zeytin partükülü olabilir dedim, ancak şüphelenip tenekeyi kestim ki gördüğüm manzara içi paslanmış bir teneke ve maalesef bu paslı teneke bize bu yağı yedirdiler.


Hemen ambalajının üzerindeki 0800' lü müşteri hizmetlerini aradım. Son kullanma tarihini sordu 2014 dedim bir şey diyemedi. İlgili birime ileteceğini söyledi, 3 ay oldu ilgilenen olmadı. Anlaşılan o ki umurlarında değil, ayrıca Migros bu yağda kendi markalarından çok sürekli bu kötü ambalajlı marka üzerinde indirim yapıyor.

Çağlar 242 Okunma

Cevaplar

  • Çağlar08 Ocak 2014

    Migros Müşteri Hizmetleri konu ile çok ilgilendiler, Komili markasının Migros un tüm girişimlerine rağmen yakışık almayan atlatma bilgilerle iş yapıyorlar, Migros un girişimleri ile paslı tenekeyi benden almışlar incelemeleri sonucunda münferit olay olduğunu belirtip sonucunda da hiç birşey yok demişlerdir, gönderdiğim numeneyi geri istediğimde tenekeyi kesmiş ve temiz kısımlarını göndermişlerdir gıda tarım müdürlüğüne götüreceğimi söylemem bu iş güzarlığa neden olmuş olacak,

  • Migros Temsilcisi06 Eylül 2013

    İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Bize, 4441044 nolu çağrı merkezi numaramızdan ya da www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön