07 Kasım
#12924257

Migros Ve Taciroğlu Peynir Bozuk Çıktı!

Antalya 5m Migros'tan almış olduğum Taciroğlu marka peynir üzerinde turuncu bir bozuk katmanla satılmış. İnsan sağlığını tehdit ediyor. İnsan sağlığı bu kadar ucuz olmamalı. Güvenilir markalarda bile yüksek fiyat ödeyerek mağdur oluyoruz. Denetimler sıkılaştırılmalı burada görev bize düşüyor. Gerekli bakanlıklara şikayet edilip denetim yapılmasının takipçisi olacağım.

Mehmet Mehmet 327 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi09 Kasım

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz.Tarafımıza ilettiğiniz konu hakkında bir yetkilimizin size geri dönüş yapabilmesi için bir telefon numaranızı bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Vermiş olduğunuz iletişim bilgisinden tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş Kurumsal İletişim

  • Migros Temsilcisi08 Kasım

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler