20 Şubat
Yorum Yap
#10154503

Migros Umursamaz Hizmet İstemiyoruz

Artık bu kalitesizliğe, sorumsuzluğa ve ilgisizliğe bir dur deyiniz. Sanal market girişlerini öğrendim ki merkez yapıyormuş. Zaten ürün kaliteniz son derece düşük seviyelere ulaştı. Meyveler sebzeler gerçekten de en ekonomik süpermarketlerin dahi seviyelerinin altında. Bir de bu girişleri yapmıyorsunuz en basit ürünler dahi artık bulunmuyor görünüyor. En basitinden Eti Lifalif bu bile yok. Migros'un kalitesizliği yüzünden tüm samimiyetimle artık alışveriş yapmıyorum. Yalnızca sanal marketin eve servisini kullanıyorum ve inanın bundan sonra ilişiğimi tamamen kesiyorum. Bu şikayeti daha önce de en az 3 kere yazdım ve hizmetiniz ortada. Yazıklar olsun yılların markasını sonunda katlettiniz.

Alihan 1.715 Okunma

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi28 Şubat

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz.Tarafımıza ilettiğiniz konu hakkında bir yetkilimizin size geri dönüş yapabilmesi için bir telefon numaranızı bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Vermiş olduğunuz iletişim bilgisinden tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş Kurumsal İletişim

  • Alihan24 Şubat

    Kimse aramadı hiçbir çözüm sunulmadı. Hoş zaten hali hazırda kaybettikleri bir müşteri için neden arasınlar ki? Bu saatten sonra da lütfen aramayın.

  • Migros Temsilcisi21 Şubat

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler