17 Mart #10244648

Migros Temsilci Davranışı!

Ankara Dikmen Caddesindeki Migros Mağazanızdan 16.03.2018 tarihinde almış olduğum ekte fotoğrafını gönderdiğim Şen Piliç marka tavuk kanadını görüntüsünü beğenmediğim için 17.03.2018 tarihinde iade etmek istedim. Mağaza yetkiliniz tarihi geçmemiş ayrıca ürün bozuk değil ve paketi açmışınız, iade alamam diyerek talebimi geri çevirdi. Ürünün görüntüsünü beğenmedim onun için iade etmek istiyorum ifadesini kullandım, fazla tartışmaya girmek istemiyorum iade alacak mısınız diye sorduğumda, bana lütufta bulunurcasına rencide edici bir şekilde hadi iade alalım bari ifadesini kullandı. Bu davranış karşısında bana lütufta bulunma diyerek iadeden vazgeçip ayrıldım.


Bu tarz yaklaşımlar ve davranışlar Migros gibi köklü kurum temsilcisine yakışmıyor, şiddetle kınıyorum ve bu yetkilinizin dikkatinin çekilmesini bir müşteriniz olarak talep ediyorum.

Ersan 557 Okunma

Cevaplar

  • Ersan'ın Teşekkür Mesajı17 Mart

    Teşekkürler

  • Migros Temsilcisi17 Mart

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön