15 Mayıs
#11979136

Migros Tarafından Vaat Edilen 10 Money Yüklenmedi!

Şarküteri ürünlerinden 40 TL alışverişe 10 Money 2 gün içinde yükleneceği söylendi ama yüklenmedi. Açıklama ve yardım bekliyorum. Yanıltıcı bilgi olabilir diye hem tabelayı gayet detaylı inceledim hem ürünleri tek tek sordum şarküteri kampanyasına dahil mi diye.

Barış Barış 399 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Barış19 Mayıs

    Israrla ürünlerden birinin kampanyaya dahil olmadığı söylendi. Dahil olduğunu söyleyen o elemanı cuma günü bulup hakkımı söke söke alacağım. Bir daha da sülalemden 1 kişi dahi alışveriş yapmayacak.

  • Migros Temsilcisi17 Mayıs

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

  • Barış17 Mayıs

    Bakın önceden uyarıyorum. Kampanya tabelasını da inceledim 2 personele de ayrı ayrı sordum ürünlerin kampanya kapsamında olduğu söylendi. Bu sahtekârlığınıza tahammül edemeyeceğim için çözüm üretmezseniz 10 TL için gidip kendim konuyu mağazada çözeceğim. Yeter artık yalan yanlış bilgiyle halkı kandırdığınız.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler