24 Ekim 2016

Migros Tam Anlamıyla Bir Sorun!

Yıllardır Migros müşterisiyim fakat son zamanlarda Caddebostan şubenizden oldukça rahatsızım. Özellikle hafta sonları çok kalabalık olan mağazanızda reyonlar düzensiz raflar oldukça kirli ve personeliniz de ilgisiz. Uzun uzun kasa kuyruklarında bekliyoruz ve bir de personellerinizin yüz ifadesini isteksiz tavırlarını çekiyoruz. Ürün portföyünüzde çok düştü eskisi gibi artık her aradığımız ürünü bulamıyoruz. Yıllardır müşteri olan birini bu sorunlardan dolayı kaybediyorsunuz bilginiz olsun acil düzeltin kendinizi acil...

Özgür 339 Okunma

Cevaplar

  • Özgür25 Ekim 2016

    Benim şikayetime ait konu başlığı neden değiştirildi? Bana ait olmayan bir cümle neden yazıldı? Benim konu başlığım rezalet iken siz tam anlamıyla sorun olarak değiştirmişsiniz? Diğer firmalara ait şikayetlerde rezalet kelimesi gayet açık yazarken bu uygulama neden Migros'a özel ayrı bir durum mu var? Başlığımı hemen eski haline getirin!

  • Migros Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön