Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Migros Ta Siparişten Çalınan Bayram Çikolatası

Kafiye
15 Haziran 20:07
141

Migros Sanal Market'ten biraz önce siparişim geldi. Çikolatalar, ama bir kutuyu görünce şok oldum. Çikolata kutusu kenarından resmen yırtılmış ve kutu açılmış. İçinden çikolata ne kadar alındı, çalındı belli değil. Koskoca Migros'tan yapılacak şey mi bu? Kabul edilebilir mi bu terbiyesizlik? Olacak şey mi bu? Derhal özür dilenip bu yarısı boşaltılmış çikolata kutusunun alınıp yeni, açılmamış, çalınmamış çikolata kutusu istiyorum.

Migros Ta Siparişten Çalınan Bayram Çikolatası
Migros Ta Siparişten Çalınan Bayram Çikolatası

Gelişme
Gelişme

17 Haziran 12:41

Migros tan arefe günü sipariş ettiğim Çikolataların beşgen bir çikolata Kutusunun 3 kenarından açılıp 1 kenarı resmen Yırtılmış 450 gr lik Çikolatanın Yarısı alınmış, Çalınmış bir şekilde gönderilmiş, bu Yırtık Kutuyu Kasada Poşete koyan Kasa Görevlisi, Görmedi mi? Koskoca Migros'un Elemanı bu Yırtık, Açılmış, içinin Yarısından çoğu Boş Çikolata kutusunu nasıl Gönderebilir? Bu nasıl Büyük bir Saygısızlıktır, 3 Gün oldu, Migros Genel Merkeze 10 kere telefon açtım, hâlâ Yeni Çikolata gönderilmiyor, hâlâ aramıyorlar Migros sorumluları, benim 100 Liramın üzerine mi yatacaklar? 100 lira için değil, Kalp Hastası bir insanı Bayram günlerinde Kahrettikleri için Tüketici Hakları Mahkemesine başvuracağız bayram sonrası, Büyük Migros!

16 Haziran 17:12

Migros Sanal Marketten sipariş ettiğim 450 gr lik Çikolata kutusu dün saat 17 de geldiği zaman büyük Şok oldum, kutu bir kenarından Yırtılmış, kutu açık içinde 100 gr lik bir Çikolata gördüm, yarısından çoğu Alınmış, Çalınmış, Migros Genel Merkeze tf açtım, sorunu çözeceğiz dediler, yine dün akşam saat 19 da bir siparişim daha vardı, gelen Migros elemanına Yırtık, Eksik, Çalınmış kutuyu gösterdim ve eline iade verdim, yenisini gönderin, dedim, bugün Migros Genel Merkeze 2 kez tf açtım, Çalınmış kutuyu Migros çalışanına verdim ama saat 15 oldu, hâlâ ne Yeni Ürün, Çikolata gönderildi ne de Migros Genel Merkezden aranmadım, benim 100 Liralık Çikolatam nerede 20 saattir dememe rağmen hâlâ ürünüm gelmedi, para iadem yapılmadı, Migros dan bir Utanç duyması gereken bir Yetkili aramadı, tüm Türkiye ye duyuruyorum bu Utancı.

15 Haziran 20:09 (Şikayetten 1 dakika sonra)
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Migros Sanal Market Şikayetleri

Migros Sanal Market Siparişlerinde Eksik Ve Hatalı Ürünler

Mevlüt
15 Temmuz 19:00
109
1

Migros Sanal Market'te Kalite Ve Müşteri Hizmetleri Sorunu

Sir
05 Temmuz 11:35
114

Migros Sanal Market Pişmanlığı

İrşad
30 Haziran 13:37
152
1

Migros Sanal Market Sipariş Gecikmedi

Ebru
26 Haziran 20:37
198
1

Migros Sanal Marketin Kampanya Sorunları

Merve
22 Haziran 16:14
175
Migros Sanal Marketin Kampanya Sorunları
Tüm Migros Sanal Market Şikayetlerini Gör
Benzer Şikayet Yaz