08 Kasım 2018
#11124778

Migros Şubesiyle Sitesi Arasında Fiyat Farkı Var!

Migros şubelerinde ve Migros sanal market arasında fiyat farkı var. Migros kendi şubesinde Çaykur çay ürünü 22.90 TL satarken Migros. Sanal markette aynı ürünü 25.45- 25.90 TL arasında satıyor. Şubeyle Migros sanal market arasında fiyat farkı var ürünler çift fiyatlı olarak satılıyor bu da hizmet bedeli olsa gerek bir de Garanti Bankası ile kampanya yapılmış 200 TL alışveriş yap 35 TL puanı al ürünlerin fiyatları hesaplayınca ortada olmayan kampanya var.

Birol Birol 1.321 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Birol13 Kasım 2018

    Migros Sizin Ne Olduğunuz Eskişehir Ertaş Şubesinin Sözde Kaba Mağaza Müdürünün yanınada Eleman Alıp Arkamdan Dışarı Çıkarak Hakaret Etmesinden Belli Migros Müşterisine Hakaret Etti. Migros Müşteriye Hakaret Etmek Ürünleri Fahiş Fiyatla Satmak Bunların Hepsi Sizde Var. Migros Müşterisine Hakaret Eden Eleman Çaliştırıyor.

  • Migros Temsilcisi13 Kasım 2018

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz.Tarafımıza ilettiğiniz konu hakkında bir yetkilimizin size geri dönüş yapabilmesi için bir telefon numaranızı bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Vermiş olduğunuz iletişim bilgisinden tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş Kurumsal İletişim

  • Migros Temsilcisi08 Kasım 2018

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları