Migros ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Cem'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
  • profile
2 Destekçi

Migros Stokta Var Olan Satışı Yapılan Ama Aslında Olmayan Ürün Satışı.

1.119görüntüleme
Cem
Cem 18 Kasım 2020 16:46

16 Kasım tarihinde vermiş olduğum 69253202 numaralı siparişin teslim saati olarak 17 Kasım 19.00-21.00 aralığını seçtim. Her şey normal para zaten saniyesinde tahsil edildi, sipariş hazırlanıyor falan yazıları... Derken 17 Kasım saat 18.05 de bir bayan aradı ve ürününün siparişinin iptal olduğunu söyledi, neden diye sorduğumda ellerinde kalmadığını söyledi. Araç kullandığım için çok uğraşmadım. Eve ® geldiğimde bir bakayım dedim saat 19.03 de siteye girip baktığım da elimizde kalmadı diye iptal ettikleri ürünü kampanya dışı fiyatla sattıklarını gördüm.! Müşteri hizmetlerini aradım, dedim bakın elimizde yok diye indirimli almış olduğum ürünü iptal ediyorsunuz ancak ürünü internette satmaya devam ediyorsunuz nasıl oluyor bu diye? Mağazayla iletişim kurup bana döneceğini söyledi müşteri temsilcisi, ancak mağazaya ulaşamadığını :) ) nasıl ulaşılamıyorsa mağazaya ;) daha sonra mutlaka bana dönüş yapılacağını söyledi - tabi yerseniz kısmı - demem o ki, indirimli ürün satıp ürünün teslim edileceği zaman elinde olmadığını söylemek Migros markasına yakışmadı. Ayrıca müşteri hizmetlerinde kibar konuşup tabiri caizse insanların gazını almak ama şikayetle ilgili hiçbir somut adım atmamak da yakışmadı. Kısaca ilk kez Migros markasından bu kadar kotu bir hizmet almış oldum. Bir daha asla özellikle sanal market uygulamasını kullanmam.

Cem
Cem18 Kasım 2020 16:50

Bir tarafta indirimli fiyatından elinde kalmadığı için iptal edilen ürün. Hemen altında ise normal fiyatıyla satışı yapılan aynı ürün...

Migros Logo
Migros09 Aralık 2020 15:35

Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

  • profile
  • profile
2 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler