20 Ocak 2014 #2244221

Migros Stok Durumunu Güncellemiyor

Sanal market üzerinden 150 tl lik yaklaşık 15 kalem sipariş verdim. Ertesi gün telefonla arandım ve mağaza stoklarında sipariş verdiğim ürünlerden sadece 2-3 tanesinin bulunduğunu belirttiler. Ben siteye güvenip stok olduğunu düşünerek sipariş verip alışveriş yapıyorum. Bence sitenin güncellemesinde problem var.


Olmayan ürünler neden varmış gibi gösteriliyor. Stok yoksa bence sanal marketin bir anlamı yok. Çok yetersiz bir sanal market. Eğer bulunduğumuz bölgede yoksa başka bölgeden temin edilmeli o da yoksa sitede stokta yok diye belirtilmeli. Çünkü insan buna göre plan yapıyoruz.

Aslı 141 Okunma

Cevaplar

  • Aslı24 Ocak 2014

    Stoklarla ilgili bir değişiklik yapıldığını sanmıyorum. Yaklaşık 4 gün sonra ürünlerin bir kısmının temin edildiğine dair telefonla arandım. Fakat ben başka bir yoldan zaten ürünleri satın almıştım. o yüzden benim için bir anlamı olmadı. Yapılması gereken stokları devamlı takip edip güncelleme yapmaları bu konuda adepo.com'u örnek alabilirler.Migrosun Sanal market işletmeciliğini daha ciddi yapması gerekir bence.

  • Migros Temsilcisi20 Ocak 2014

    İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Bize, 4441044 nolu çağrı merkezi numaramızdan ya da www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaşabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön