Migros Skt Geçmiş Ürün

Merve Merve04 Kasım 2020 02:02

03.11.2020 tarihinde Bursa Migros marketten alışveriş yaptım. Eve gelip baktığımda bazı ürünlerin tarihi 02.10.2020 idi tam bir ay geçmiş ve ürünler çocukların yiyebileceği Eti puf. Bende çocuklar için almıltım zaten. Fişimi atmışım. Yarın tekrardan aynı Migros'a gidip fiş ile beraber alıp ilgili yerlere kanıtla şikayette bulunup mağaza yetkilisini uyaracağım. Ürünlerin SKT sini kontrol ederek alın bu iki oluyor lütfen dikkat Migros!

Cevaplar

Migros Logo Migros 5 gün önce

Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz.Tarafımıza ilettiğiniz konu hakkında bir yetkilimizin size geri dönüş yapabilmesi için bir telefon numaranızı bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Vermiş olduğunuz iletişim bilgisinden tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş Kurumsal İletişim

Migros Logo Migros 08 Aralık 2020 14:50

Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler