12 Haziran
#12098686

Migros Servis Hatası!

Sony Xperia XA Ultra cep telefonumu ekran kırık olduğu için garantisine gönderdim ödemeyi de kabul ettim bana ödeme yapıldığı halde cihaz 2 gün sonra teslim edilecek dendi. Fakat 75 gün civarı oldu hala telefon iade edilmedi arıyoruz yüzümüze kapıyorlar Migros'ta çalışan eleman telefonu kendi servisi yerine saçma sapan bir firmaya göndermiş.

Furkan Furkan 3.941 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Furkan29 Ağustos

    Beklemedeyim

  • Furkan26 Ağustos

    Ben bu telefonun anasını sikin diye size teslim etmedim üstüne para ödemedim teslim ederken çalışıyor Du ekranın değişmesini bataryanın yan çitaların değişmesi için teslim ettim gelen telefona bak ekran takip gönderilmiş açılmıyor en ufak bir sinyal vermiyor batarya aynı çitalar aynı ve içindeki vidalardan bile çalınmış nesiniz siz 2. Elci mi dev bir marka mı beni arayıp bizim hatamız değil derseniz daha çok sorun yaşayacaksınız bu telefonu tamire göndermedim size teslim ettim siz gönderdiniz mağduriyetim giderilmezse dava da açacağım yaptiramiycaksaniz insan gibi söyleyin bir de para ödedim garantisi olmasına rağmen.

  • Migros Temsilcisi12 Haziran

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları