18 Ekim 2016 #6712072

Migros Sanalmarket Reklamını Yaptığı Ürünleri Getirmiyor

Dün Migros Sanalmarket siparişim oldu. Siparişler için arayan yetkili "Elimizde şampuan yok, 3-4 gündür sıkıntı çekiyoruz" diye bilgi veriyor. Bende marka çok elzem değil elinizde hiç şampuan yok mu diyorum, hayır hiç şampuan kalmadı diyor. Transfer edilemez mi diyorum (1 km2 alanda 5 Migros var. Capacity-Carousel-Merter M-Merter 3M-MJet Güngören) Hayır diye cevap alıyorum. Ek olarak sipariş verdiğim Abant marka suyunda olmadığını, geriye birkaç parça kaldığını istersem iptal edebileceğimi söylüyor. Diğer ürünleri de söylediğim de cipste yok, geriye sadece ekmek kaldı diyor. (Siparişim 19 parçalık bir sipariştir.) Ardından tekrar arıyor ve yoğurtta kalmamış diyor. En azından transfer edin diyorum, soğuk ürünler transfer edilemez diye cevap veriyor. Bugün beni arayan arkadaş kesinlikle çözüm ve müşteri odaklı değildir. Siparişlerimi acil olarak tüm kalemleriyle istediğimi bildirmek isterim.

Alihan 342 Okunma

Cevaplar

  • Alihan11 Kasım 2016

    Migros Sanal Market' ten yapmış olduğum siparişlerle ilgili bir çok sorun yaşadım ve neredeyse hepsi bir aydır çözülemiyor. Öncelikle 15.10.2016 tarihinde yapmış olduğum ve 17.10.2016 tarihinde bir kısmı teslim edilen 72,93 TL tutarındaki siparişimde, parasını ödediğim Abant 5 lt sular hala teslim edilmedi. Aynı siparişte 22.10.2016 tarihinde Merter Migros şubesine iade ettiğim karpuzlara ait 11,49 TL tutarındaki bedel üzerinden 20 gün geçmesine rağmen hala hesabıma yatırılmadı. Danışmadaki arkadaş en geç 15 gün içerisinde hesabıma geçeceğini iletmişti. Ek olarak 22.10.2016 tarihinde teslim edilen 100 TL üzeri siparişim sisteminizde iki sipariş olarak gözüktüğü için 10 TL Hopi puan kazanamadım. Hopi Müşteri Hizmetleri sorunun Migros tarafında olduğu bilgisini verdi. Migros teyit etmediği için yükleme yapamadıklarını belirttiler. Yaklaşık bir aydır süren 3 sorunuma da acil çözüm istiyorum.

  • Alihan18 Ekim 2016

    Bugün hala ne siparişimi ne de siparişimle ilgili bilgi alabildim. Acil bilgilendirme ve siparişimi beklediğimi belirtmek isterim.

  • Migros Temsilcisi18 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön