sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Migros Sanal Marketteki Kampanyadan Kazandığım Moneyleri Yüklemiyor

Sertan Sertan11 Ekim 13:02

Migros sanal market uygulamasında gördüğüm "sana özel ilk alışverişinde 20 TL indirim 1-14 Ekim" içerikli banner'a istinaden 8 Ekim 2020 tarihinde 133,10 TL tutarında alışveriş yaptım. Alışveriş esnasında 20 TL indirim yansımadı. Kampanya koşullarında indirim yansımazsa 2 gün içinde Money olarak yüklenecek bilgisi olduğu için moneylerin yüklenmesini bekledim.

10 Ekim 2020 'de 20 Money kartıma yüklenmeyince bilgi almak için Migros'a mesaj yazdım. 11 Ekim 2020 saat: 12:03 te beni arayıp "kampanyadan faydalanamazsınız çünkü bu sanal marketi ilk defa kullanan müşterilerimize özel bir kampanya" dediler. Başlıkta 1-14 Ekim tarihlerinde ilk alışverişinize 20 TL indirimden bu anlam çıkmıyor. Ayrıca açıklama kısmında da buna dair hiçbir açıklama yok.

Hak ettiğim moneylerin ivedilikle kartıma tanımlanmasını talep ediyorum. Eğer tanımlanmaz ise Tüketici Hakem Heyetine başvuru yapacağımı bildiriyorum. Tüm detayların ekran görüntüleri ektedir.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Migros Logo Migros 2 hafta önce

Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler