05 Mayıs
#11927631

Migros Sanal Market'te Kampanya Puan Yüklenmemesi!

Sanal marketten 34784994 numaralı 1 Mayıs'ta sipariş verdim ve online ödeme yaptım. Ürünler teslimat yoğunluğundan 3 Mayıs'ta teslim edildi. Bu alışverişten kazandığım hiçbir puan yüklenmedi. Çağrı merkezi açıklaması kampanya18 nisan


- 1 Mayıs son oldu. Ben zaten 1 Mayıs'ta aldım online ödememi de yaptım. Ayrıca Bana gelen teslimat formunda bile puan hak kazandığım yazmakta ayrıca ben 1 mayısta ödeme yapmış almışım kampanyada hiçbir açıklama yok teslim tarihi 1 Mayıs olacak şekilde kampanya geçerlidir diye. Gördüğüne inan kampanyasından da ileri tarihli sipariş veriyorum günü geçse de ürünler bana aldığım günün indirimi ile geliyor. Yani ben bilemezdim teslimat tarihin 1 Mayıs olması takdirinde puanımın yükleneceğini. Ve de teslimat formunda bile bana özel kampanyadan puan kazandın yazarken şimdi kampanya katılım sağlayamadığınız sözü hiç mantıklı değil. 26 Money hak ettim ve yüklenmesini istiyorum. Katıldığım koşulları sağladığım kampanyalar bana göre de 18 TL meyve alımına 4 Money, 12 TL içecek 3 Money, 16 TL baharat 4 Money. Ayrıca 2 uzman köfte alımına 10 Money, 8 TL kek alımına 2 Money ve 15 TL sallama çay alımına 3 Money. Tüm bu harcamaları yaptım puanlarımın yüklenmesini bekliyorum.

Tuğba Tuğba 939 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi05 Mayıs

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

  • Tuğba05 Mayıs

    Sanal marketten 34784994 numaralı 1 Mayıs'ta sipariş verdim ve online ödeme yaptım. Ürünler teslimat yoğunluğundan 3 mayısta teslim edildi. Bu alışverişten kazandığım hiçbir puan yüklenmedi. Çağrı merkezi açıklaması kampanya 1 Mayıs son oldu. Bana gelen teslimat formunda bile puan hak kazandığım yazmakta ayrıca ben 1 mayısta ödeme yapmış almışım kampanyada hiçbir açıklama yok teslim tarihi 1 mayıs olacak şekilde kampanya geçerlidir diye. Gördüğüne inan kampanyasından da ileri tarihli sipariş veriyorum günü geçse de ürünler bana aldığım günün indirimi ile geliyor. Yani ben bilemezdim teslimat tarihin 1 mayıs olacağını. Katıldığım koşulları sağladığım kampanyalar bana görede 18 TL meyve alımına 4 Money, 12 TL içecek 3 Money, 16 TL baharat 4 Money. Ayrıca 2 uzman köfte alımına 10 Money, 8 TL kek alımına 2 Money ve 15 TL sallama çay alımına 3 Money. Tüm bu harcamaları yaptım puanlarımın yüklenmesini bekliyorum.

Ziyaretçi Yorumları