23 Mart
#11752249

Migros Sanal Marketin Bozuk Ürün Yaklaşımı

22-03-2019'da sanal market üzerinden sipariş verdim. Sipariş Numarası 33906132. Bu siparişimde Banvit Piliç Ciğer ürününü açtığımda kokmuş bir et kokusu alınca hemen müşteri hizmetlerini aradım. Tamam biz gerekli birimlere ilettik hemen size geri dönüş yapacaklar dediler. Aradan 2-3 saat geçtikten sonra tekrar aradım. Tamam biz aciliyeti bildirdik hallediyoruz dediler, fakat gelen giden veya arayan olmadı.


23 'ün de sabah tekrar aradım. Evimizi leş et kokusu sardı. Siz bu eti ne zaman alacaksınız, nasıl analiz ettireceksiniz dediğim verilen cevap daha üzücüydü. Biz ne yapabiliriz ki biz gerekli yere bildiriyoruz oldu. Mağaza telefonunu alarak durumu çözmek istediğimde 0216 579 ** numaralı telefonu aradığımda telefon anonsu daha komikti. İngilizce anons yaparak bu numara şu anda kullanılmıyor diyordu.


Demek istediğim; bozuk bir ürün geliyor, aynı dakikasında haber veriliyor. Çözüm üretilmesi isteniyor, fakat çözüm üretilmediği gibi şu şekilde cevap veriliyor; eti siz saklayın. Kokmuş tavuk etini sakladığımız evimizde kokmayan yer kalmadı. Üzerinden 1 gün geçti ve halen çözüm üretilmedi.


Günden güne süreç iyiye gidecekken acaba daha mı kötüye gidiyor? Ya da kokmuş et kurtlanınca mı alınacak?

Alper Alper 2.434 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi23 Mart

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları