Migros ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Migros Sanal Market Sürekli Ürün Yok Denilerek Aranmak!

335
Sebahattin
Sebahattin 28 Mart 11:26

3104 numaralı Migros mağazasından, Migros sanal market uygulaması üzerinden sipariş verdiğim her ürün ® in aranıp ürünün kalmadığı söyleniyor. Bu durumdan dolayı sürekli siparişi iptal etmek zorunda kalıyorum. Kendileri de bu konuda pek bir çözümleri yok gibi. Migros sanal market ekranından mağazada olmayan ürünler güncellenebilir. Bunlar ekranda göründüğü için biz sipariş veriyoruz yarım saat sonra yok deniliyor. Piyasa değeri bu kadar yüksek bir firmanın bu tür güncellemeleri yapıp müşteri mağdur edilmemelidir.

Migros Logo
Migros28 Mart 11:30
Migros Logo
Migros31 Mart 13:23

Benzer Şikayetler

profile
110
09 Ocak

Migros Numara Değişikliği

Money Club kartımda kayıtlı telefon numaram, eski telefon numaram. Güncellemek istiyorum fakat mobil uygulamadan veya telefonla iletişime geçip yapamadım. Money kartıma kayıtlı telefon numarası soruluyor, o numarayı girdiğimde de bir doğrulama kodu gönderiliyor.

profile
297
19 Aralık 2022
profile
Eliz'in Teşekkür Mesajı

“Kısa zamanda dönüş sağlanıp problemim hızlı bir şekilde çözüldü, çok teşekkür ediyorum.”

Migros Telefon Numarası Güncelleme

Money Club kartımda kayıtlı telefon numaram, eski telefon numaram. Güncellemek istiyorum fakat mobil uygulamadan veya telefonla iletişime geçip yapama...

  • profile
1 Destekçi
profile
110
13 Ekim 2022

Migros Money Kart Güncelleme

Money Club kartımda eski numaram kayıtlı. Yeni numaramı yansıtmak istiyorum ama bir yol yok. Sisteme girmeye çalışıyorum iptal olan hatta mesaj gidiyor. Müşteri temsilcisine bağlanamıyorum. İçinde para var nasıl kullanacağım bilmiyorum. Migros bu sistemi bu kadar mı geliştirebilmiş şaşırtıcı.

profile
951
11 Temmuz 2022

Migros Money Kartı Güncellenmesi

Money kartımı sürekli kullanmaktayken son alışverişimde kasiyer güncellememişsiniz kart geçerli değil dedi. Arkada bekleyen diğer müşterinin kartını kullandım. Migros müşterilerine durup dururken neden zorluk çıkarıyor. Müşteri fazla geldi istemiyor herhalde. Devamlı kullanan müşterinin güncellemesi...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .