Toplam çözüm sayısı
..
Migros ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mutlu'nun şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

Migros Sanal Market Siparişlerde Eksik Ürün Teslim Ediyor 😠

3.192görüntüleme
Mutlu
Mutlu 18 Ocak 16:41

15 Ocak tarihinde 7698**24 numaralı siparişim sanal market verdim. Açıklama not yazmama rağmen eksik ürün ile siparişim teslim edilmek istendi. Ben yağ kampanyası 164 TL üzerinde 33 Money veriyordu bunu açıklama da yazdım eksik ürün olursa mutlaka beni arayın dedim. Ama arayan olmadı. Ben de kapıda siparişim iptal ettim. 16 Ocak tarihinde Eryaman şubesi sanal sorumlusu 2 kişi ile görüşüp durumu anlattım. Aynı sipariş tekrardan 17 Ocak tarihinde 7720**66 numaralı sanal market siparişi verdim. Bugün teslim edilecek siparişimi yine Yeni aynı notu yazmama rağmen yine beni arayan olmadı ve siparişim faturası oluştuğunu gördüm eksik ürün yine ayçiçek yağı yok. Tekrardan bugün Eryaman şubesi sanal market sorumlusu aradım. Faturası kesildiği için bir şey yapamayız dediler. BRN açıklama cep telefonu numarası eskisi ürün olursa mutlaka beni arayın yazıyorum. Hatta ve hatta yağ siparişim 164 TL üzerinde olması gerektiği kampanya olduğunu söylememe rağmen yine eksik siparişim hazırlanmış. Benim iznim olmadan ben eksik ürün ile eve ® teslim edilmesini söylememe rağmen bugün siparişim Eryaman Migros tarafından iptal edildi. Benim Migros olan güvenim kalmadı. Siparişe açıklama yazıyorum okuyan yok. Sanal market sorumlusu ile 2 defa konuşmama rağmen düzelen bir şey yok ve hatta benim onayım olmadan siparişim iptal ediliyor. Müşteri memnuniyeti diye bir şey olduğunu ben Migros da artık düşünmüyorum.

Migros Logo
Migros18 Ocak 16:44

Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Migros Logo
Migros23 Ocak 21:12

Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz.Tarafımıza ilettiğiniz konu hakkında bir yetkilimizin size geri dönüş yapabilmesi için bir telefon numaranızı bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Vermiş olduğunuz iletişim bilgisinden tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş Kurumsal İletişim

Mutlu
Mutlu23 Ocak 22:02

05446157896. Bir kez aradınız o anda telefonum meşguldü sonrasında tekrar arama yapmadınız. Eğer ulaşamaz iseniz olur ya insanız o anda müsait olmayız birkaç defa aramayı deneyin. Bana ulaşabilirsiniz.

1 Yorum

Neslihan
Neslihan18 Ocak 17:24
 

Buraya böyle cevap yazınca sorunları çözdüğünü sanan firma

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler