16 Haziran 2016

Migros Sanal Market Sipariş Ürün Adet ve Marka Değişimi Sorunu!

16 Haziran 2016 tarihli 1335**720 No. 'lu Migros Sanal Market siparişimde sipariş ettiğim ürünler tarafıma hiçbir haber verilmeksizin adet ve cinsi değiştirilip siparişim bu şekilde teslim edilmeye çalışılmıştır. 4 adet istediğim su haber verilmeksizin 2 adete düşürülmüş. 60 TL üzerine kampanyalı 7 TL'ye verilen havlu kağıt yerine başka marka havlu kağıt verilip fiyat farkı eklenmiştir.

Getiren personele fiyat farkını söylediğimde 1 lira oynadığını bundan bir şey olmayacağı şeklinde bir cevap verdi. Tarafımdan herhangi bir teyit almadan bir değişiklik yapılıyorsa herhangi bir farkında yansıtılmaması gerektiğini düşünüyorum.

Bize reklamlarla çizilen Migros profiline hiç yakışmayan ciddiyetsiz bir davranış olduğunu düşündüğüm için ödeme yapmadan siparişi teslim almayıp iptal ettirdim. Bu hem son Sanal Market hem de son Migros alışverişim oldu. Bir daha asla alışveriş yapmam.

Can 285 Okunma

Cevaplar

  • Can19 Haziran 2016

    Ne alışverişteki mağduriyetimle ilgili bir telafi önerildi ne de özür dilendi. Sadece aranıp gerekli uyarıları yaptık dediler. Buradaki şikayetleri okuyup hiç birinin çözümlenmediğini daha önce görseydim asla Migros Sanal Market'ten alışveriş yapmazdım. Şikayet mesajımda da belirttiğim üzere bir daha asla ne Migros'tan ne Migros Sanal Market'ten asla alışveriş yapmam!

  • Migros Temsilcisi16 Haziran 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön