09 Ekim 2018
#11003785

Migros Sanal Market Saçmalığı

Sanal Market saçmalığı; 30961262 numaralı siparişimi alternatif ürün istemediğim halde bana sormadan farklı ve eksik ürünler koymuşlar. İstemediğim halde neden bana sorup onay almadan kafanıza göre eksik değişik ürün koyuyorsunuz? Benden hizmet bedeli almayı biliyorsunuz. Salak mıyım ben gider kendimde alırım gidip. Madem stoğumda yok. Kardeşim o zaman siteye koyma işin kolayına kaçıp tutarı eşitleyip kafana göre ürün koymak nedir? Arıyorum, gün içinde bana ürünleri getirin düzeltin diye kimsenin umurunda değil. Macro Center kadar olamıyorsunuz. Gidin de size ders versinler nasıl müşteri memnun edilir gereksiz Migros. Zamanımı güvenimi kaybettiniz.

Tolga Tolga 520 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tolga12 Ekim 2018

    Ne çözümünden bahsediyorsunuz.? Arayıp neyi izzah edeceksiniz dayadınız zorla zorbalıkla malları istemdim halde paramı gasp ettiniz.! 3 gün sora arayıp bana telefonda neden bagiriyosun diyorsunuz. Napmaki bekliyorsunuz madalyamı takayım size.? Mağdur et ürünleri zorla dayat sonra bos bos konusun. Ey turk halkı Migros tan alis veriş yapmayın.! Dolandırıcı basit ve kendini kurumsal zanneden bur firma

  • Tolga11 Ekim 2018

    Birkaç gün önce buradan şikayetimi bildirdim. Beyfendilerin keyfi bugün gelmiş beni arıyor. Bana sakin olmam gerektiğini anlayış bekliyor. Beni 3 gün aramayacaksın yanlış sipariş göndereceksin bir de madalyamı bekleyeceksin ey Migros. Sizi mahkemeye vereceğim benim sipariş ettiğim ürünler yanlış gelmiş eksik gelmiş kafana göre fiyat eşitleyip yollamışsın. 2 litre istemişim 3 litre yollamışsın. Ben oraya altarnatif bir ürün istemediğim halde. Sizi mahkemeye vereceğim. Çevremdeki herkese de sizi kötüleyeceğim kimseye referans vermeyeceğim 3. Sınıf marketsiniz. Macro centerdan is öğrenin uckatcilar.

  • Migros Temsilcisi09 Ekim 2018

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları