17 Ekim 2016 #6707080

Migros Sanal Market Mağduriyeti

15.10 tarihinde sanal marketten geçtiğim sipariş için en uygun teslimat tarihi 17.10 olarak karşımıza geldi.
17.10 tarihinde marketten arayan görevli sipariş ettiğim 9 farklı üründen sadece 3 tanesinin ellerinde kaldığını, alternatif olarak ne istediğimi sordu. Sepetten ürün kalmamış ki markette ne isteyeyim? Neymiş efendim hafta sonu yoğunmuş, personel yetersizmiş gibi mazeretler.


Kendilerine sipariş verdiğim anda ürünlerimin raftan alınıp sıram geldiğinde teslim edilmek üzere ayrılıp ayrılmadığını sorduğumda "öyle bir uygulama yok" cevabını aldım. Bilseydim gidip marketten kendim alırdım ürünleri, sanal marketin ne anlamı kaldı? Bence kapatın uygulamayı, böyle olacak olduktan sonra gerek yok. Bonus kampanyasından faydalanmıştım, sayelerinde o da boşa gitti. Üzgünüm ama böyle işlevsiz sanal mağaza uygulaması olmaz.

Yunus 255 Okunma

Cevaplar

  • Yunus25 Kasım 2016

    Klasik kalıp cevap. Onca zaman sonra ne ilgilenen ne dönüş yapan var.

  • Migros Temsilcisi17 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön