14 Mayıs 2014

Migros Sanal Market İndirimler Faturaya Yansımıyor!

Migros Sanal Marketten 02.05.2014 tarihinde alışveriş yaptım. Bu alışverişte Uzman Kasap ürünlerinde %20 indirimden faydalandığımı sanıyordum. Ödeme yaparken bu indirimden faydalanarak aldığım ürünün fiyatı 17,92 TL iken, ürünler bana teslim edildiğinde gelen faturada ürün fiyatının 22,61 TL olduğunu farkettim.

Alışverişimi tamamlarken onay verdiğim toplam tutar 101,5 iken, ürün teslimatında tarafıma iletilen fatura tutarı 106,19 TL idi. Banka hesap hareketlerimi izlediğimde de kartımdan bu tutarın çekildiğini farkettim.

Migros vaadettiği indirimlerle ürün fiyatları hakkında yanıltıcı bilgi verdi ve onay verdiğim ödeme tutarından daha fazlasını, hiçbir bilgilendirme yapmadan kartımdan çekti.

Gökçe 725 Okunma

Cevaplar

  • Migros Temsilcisi13 Şubat 2016

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. Şikayetvar sitesine üyeliğimiz 2016 yılı itibari ile başlamıştır. Bu tarihten önce Şikayetvar sitesine iletmiş olduğunuz konu çözümlenmemiş ise bizimle aşağıdaki kanallarımızdan iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, www.migroskurumsal.com.tr 4441044 Migros Müşteri Hizmetleri Hattı Migros Ticaret A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön