18 Ekim 2017
#9700478

Migros Sanal Market Hizmet Bedeli Adı Altında Ücret Alıyor!

Migros sanal market hizmet bedeli adı altında 4.90 TL alıyor. Migros Sanal Market bu hizmeti sunuyorsunuz, madem neden servis ücreti alıyorsunuz? Ben kendim giderek alışveriş yaparım!

Birol Birol 946 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Birol20 Ekim 2017

    Bugün Eskişehir Sıhhiye Migros Jet Gittim Kasadaki Bayan Eleman Sıra Bende Olduğu Halde Bir Bayan Müşteri ile Alışveriş Yaptı. Yük Taşıyan Elemana Buranın Yöneticisi Nerede Dedim Depoda Içerde Şişman Kaba Eleman Beni Görmeden Özcan Bey hanımefendi Yetkiliyle Görüşmek İstiyor Değince Bende hanımefendi Değil beyefendi Dedim Depodan Aşağıdan Geldi Kasadaki Bayan Elemandan Şikayetçiyim Sıramı Başka Müşteriye Verdi Şikayetçim Dedim. Yetkili Özcan Bey İle Kasaya Geldik Bayan Eleman Çekildi Özcan Beyle Alışveriş Yaptık. O Bayan Eleman Nereden Geldi? Daha Önceden Yoktu.

  • Migros Temsilcisi20 Ekim 2017

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz.Tarafımıza ilettiğiniz konu hakkında bir yetkilimizin size geri dönüş yapabilmesi için bir telefon numaranızı bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Vermiş olduğunuz iletişim bilgisinden tarafınıza ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş Kurumsal İletişim

  • Migros Temsilcisi18 Ekim 2017

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları