Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Migros Sanal Market Eksik Getirilen Ürünler

profile
07 Mayıs
243
Yunus'un Teşekkür Mesajı
“Teşekkür ederim geç de olsa sorunum çözüldü”

Yıllardır Migros sanal market müşterisi olarak çok sayıda siparişim oldukça özenli ve hızlı bir şekilde elime ulaştı. Lakin bugünkü siparişimde siparişimin eksik geldiğini gördüm. Çok sayıda ürünüm getirilmedi. Ayrıca taşıma esnasında bazı torbalar yırtılmış ve kapı zilini tekrar çalan personeliniz kaşar peynirini asansörde düşürdüğünü söylemiştir. 

Konuyla alakalı olarak müşteri hizmetlerine kayıt oluşturmama rağmen mağazaya ulaşılamadığı ve cevap gelmediği bilgisi tarafıma iletildi. Böylesine bir olumsuz deneyimi ilk defa yaşadığımı söylemekle birlikte bu durum güvenimi oldukça sarsmış ve gereksiz yere vaktimi almıştır ve henüz çözüme ulaşmamıştır. Konunun ivedilikle çözümü noktasında bilgilerinizi rica ederim.

Yunus
07 Mayıs 22:41

Sipariş No: 264436055

Migros Logo
07 Mayıs 23:00
Yunus
09 Mayıs 10:35

Teşekkür ederim geç de olsa sorunum çözüldü

Migros Logo
09 Mayıs 10:36

Benzer Şikayetler

Migros Sanal Marketten Gelmeyen Ürünün Ödemesinin İadesi Yapılmıyor

profile
1 gün önce
33

21.08.2023'de vermiş olduğum 304536556 numaralı siparişimde olan 2 adet ürün (Anadolu medjoul hurma) gelmediği halde ücreti kesilmişti (59.80 TL). Getiren kuryeye ürünlerin eksik olduğunu söyledim. Arabada kalmış olabilir mi diye aradı bulamayınca telefonla öğrenip bana döneceğini söyledi fakat dönm...

Migros Sanal Market Personeli

profile
1 hafta önce
254

Dün akşam Vega AVM Migros'tan 20 kilo domates sipariş ettim kilo fiyatı 18.90 idi Bugün saat 16:04 sipariş toplayan sanal market personeli beni aradı. Benim sipariş ettiğim domatesin fiyatının yükseldiğini söyledi. Bunun benim sorunum olmadığını ben de dile getirdim sonrasında sipariş ettiğim ürünü ...

Migros Sanal Market Personeli
Migros Sanal Market Personeli
Migros Sanal Market Personeli
+3
5
Çözüldü

Migros Bayat, Kokmuş, Kurumuş Ürün Gönderilmesi

profile
3 hafta önce
336
"Esra hanım tarafından dönüş sağlandı, üzgün olduklarını ve telafi edeceklerini belirtti. Ayrıca ürünle ilgili ücret iadesi gerçekleştirildi. Hem Migros a hem Esra hanıma çok teşekkür ederim."

Migros Siparişte Tarihi Geçmiş Ürün Gönderilmesi

profile
3 hafta önce
99

Migros Sanal Market'ten aldığım avokadolar çürümüş çıktı, iade talebime 4 gündür yanıt verilmiyor. Evden gelip alacağız denilmesine rağmen ne arayan var ne soran. Sipariş no: 306615909. Aradığım müşteri hizmetleri personelleri ise, acil koduyla işleme alıyoruz diyorlar. Migros Sanal markette iade ko...

Migros Sanal Market Müşteri Memnuniyetsizliği.

profile
4 hafta önce
207

Merhaba Sanal marketten yaptığım alışverişler sürekli haber verilmeden iptal ediliyor. Hiç bilgilendirme yapılmıyor. Alışverişler personelin inisiyatifine bırakılmış. Son bir haftada 6/7 alışverişim ürünler mağazada mevcut olduğu halde haber verilmeden iptal edildi.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Migros Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 2 dk
Benzer Şikayet Yaz