sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Migros Sanal Market Çok Kötü, Siparişi En Geç Getiren Yer

Mete Mete4 hafta önce

Küçük bir kıyı kasabasın da yazlık evde oturmaktayız. Migros sanal marketten 90 liralık sipariş sp no:67216935. Şimdi 2 teslimat saati vardı 16.30 18.30 19.00 21.00 siparişinizi 15.30 öncesi verirseniz, erken saate sonrasında verirseniz geç saate düşüyormuş. 15.20 sıralarında sipariş veriyordum. Tam birkaç ürün unuttum falan derken, 15.35de sipariş verdim ve geç saate kaldım. Sipariş verilen ürünlerde acil lazım genel merkezi arayıp durumu anlatıp rica ettim. Çünkü gelemeyecekse iptal edip başka care bakacaktık. Genel merkez durumu şubeye ilettiklerini bana döneceklerini söyledi. 10 dakika sonra şube aradı daha adrese bilir bakmamış anlaşılan konuşan kisi saat 18.30 da falan gelir dedi. Çünkü teslimat saatleri farklı olsa da, biz iki teslimat saatini bir çıkarıyoruz, yola dedi. Nasıl bir saçmalıksa orada yazan sisteme bile uyulmuyor dolayı ya da donmuş ürün söylemiş olunsa, saatlerce yolda heba olacak. 

Sonra bende şubeye arabayla 6- 7 dakika mesafede olduğumu söyleyince, a tamam çok daha erken getiririz dendi. Teşekkür ettik kapattık. Saat 17.00 civarında kurye aradı ben 10 kerede aradım kapalıydı telefonunuz kapıya kadarda geldim, m** bey diye bağırdım kimse yoktu dedi. Bende yalana hiç gerek olmadığını 4 kisi olarak yazlık evin kapısı penceresi açık şekilde kapının önünde oturuyorduk mümkün değil dedim. Yok ben geldim, simdi diğer siparişlere gidiyorum, ancak 7 gibi gelirim dedi. Bende genel merkezi aradım şikayet kaydı oluşturdum. Bu arada şubeden biri aradı beni kendisi durumu anlatmaya başladı kuryesini koruyarak benim yalan söylediğim imalarında bulunarak konuştu ve siparişiniz burda isterseniz gelip kendiniz alabilirsiniz dedi kapadı telefonu. 

bende genel merkezi aradım. Siparişimi iptal ettim ( bu arada diğer sipariş firmaları iptali yapınca parayı 2 gün içinde iade ederken bunlar 7 günü içinde iade ediyor hem mağdur et hem 7 gün paraya el koy işle güzel iş ) neyse siparişimi iptal edildiğini sanıyorum, sakat halimle çok dik yokuşlar olmasına rağmen kendim, başka markete gittim, alışverişimi yaptım geldim. Bir de üstüne küfür eder gibi siparişimin iptali gerçekleştirilmemiş. Saat 19.30da kurye geldi eve çok ilginç olarak daha önce geldiği ama bizi bulamadığı evde bu sefer kapıda kapalıydı, ama bizi buldu. Ürünleri geri gönderdim. Genel merkezi aradım siparişimi iptal etmemişler. Bir gün sonra sabah siparişimi iptal ettiler. 

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler