Migros Puanların Duyurusuz Silinmesi

Taşkın Taşkın17 Ağustos 14:46

Migros'tan düzenli alışveriş yapan bir müşteriyim. Bugüne kadar yılbaşı dönemi hariç hiç Money puan silindiğine şahit olmadım. Bu ay Money puanlarımda fark edilir bir düşüş görünce müşteri hizmetlerini aradım. Haziranda silinmesi gerekiyordu Temmuza uzattık kullanmamışsınız geri aldık cevabını aldım. Birincisi bu puanları biz alışveriş yaparak kazanıyoruz neden siliyorsunuz. İkincisi sürekli mail SMS atıyorsunuz kampanya için alışveriş yapın bizden diye neden silineceği ile ilgili SMS mail atmıyorsunuz? Kimsenin okuduğunu düşünmediğim minik yazılarda var cevabı kabul edilir gibi değil biz i gücü bırakıp bütün alışverişlerimizde kazandığımız puanların ne zaman dolacağını takip edeceğimize tıpkı yılbaşında yaptığınız gibi bilgi verseniz olmaz mı? Bir de şikayeti bildirdiğimde de kampanya yazılarını okusaydınız cevabını hiç doğru bulmadım. Siz akıl vereceğinize önce yılbaşında bilgi verirken şimdi neden bilgi vermediniz onu açıklayın. Müşteri şikayetine umursamaz tavırlar hiç yakıştıramadım.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Taşkın 19 Ağustos 19:04

Migros personeli bir de doğu bilgi vermemeye başlamış veri kullanım izniniz yok ondan puanların silineceği ile ilgili bilgilendirme yapılmamış uygulamayı açın göreceksiniz dedi personeli konuşma kayıtlarında var. Telefonu kapatınca uygulamayı açtım izin var? Bu arada Annemin alışverişlerini de yaptığım için onun uygulamasına da baktım. Orada da izin var. Ama bilgi gelmedi. Bundan sonra hiçbir SMS mail telefon istemediğimi bildirdim. Böyle müşteri memnuniyeti anlayışı büyük hayal kırıklığı her konuşmada birbiriyle alakasız açıklamalar

Migros Logo Migros 17 Ağustos 15:00

Sayın Müşterimiz, Öncelikle iletiniz için teşekkür ederiz. İletiniz sistemimize kayıt edilmiş olup çözüm sürecimiz başlatılmıştır. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize, 4441044 nolu Migros Grubu Müşteri Hizmetleri hattımızdan veya www.migroskurumsal.com web sitemizden de ulaştırabilirsiniz. Saygılarımızla, Migros Ticaret A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler